Masaże odmładzające i terapeutyczne

Cosmetology theme. Lady in a beauty studio. Hands in gloves near the girl's face.

Masaż transbukkalny

Masaż transbukkalny to jedno z najnowszych rozwiązań jeśli chodzi o głęboki lifting manualny i szybkie efekty odmładzania
Wykonywany jest w rękawiczkach wewnątrz ust w strefie policzków, ust, bruzdy nosowo wargowej i żuchwy. Dzięki pracy na głębokich partiach mięśni i tkanek przywraca odpowiedni tonus i elastyczność mięśni, pomaga radzić sobie z przykurczami, zmianami bliznowatymi i zwłóknieniami tkanek. Do zabiegu dołączony jest program liftingu powiek i czoła, tak, aby efekt obejmował cały zakres twarzy. Wykonywany jest zgodnie ze standardami szkoły dr Serge’ya Schurevica
Cały masaż trwa ok 60-70minut
Wśród dostępnych na rynku głębokich masaży manualnych wyróżnia go to, że jest przyjemny i relaksujący, nie jest bolesny ( dyskomfort jest odczuwalny jedynie przy dużych napięciach i zmianach zwyrodnieniowych

Przeciwwskazania

– gorączka i stany zapalne
– stany zapalne skóry i uszkodzenia śluzówek
– choroby laryngologiczne i stany zapalne nerwów
– w przypadku zabiegów medycyny estetycznej konieczna jest przerwa – ok 1 – 3 mies

Koszt

Japoński Cosmolifting twarzy

Japoński cosmo lifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Istotą Japońskiego cosmoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Wykazuje oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Masaż trwa ok 1 godz

 

Przeciwwskazania

– zmiany skórne, trądzik
– gorączka stany zapalne

WE WRZEŚNIU CENA PROMOCYJNA

Manualna terapia liftingująca

Manualna terapia liftingująca to dedykowany Tobie, indywidualnie dobrany zestaw technik i masaży, który przyniesie najlepsze efekty
Zabieg trwa ok 120 minut, zawiera:
– rozmowę o Twoich potrzebach, analiza nawyków i diagnoza zapisu twarzy
– masaż/terapie manualne
– zalecenia i wskazania do pracy w domu ( nauka wybranych ćwiczeń, automasażu, praca z postawą)

Techniki i terapie wykorzystywane podczas zabiegu:

– Terapie twarzy (Zoga Face Integration, Face Lift)
– masaże liftingujące ( Kobido, Cosmolifting, masaż mioplastyczny, transbukkalny)
– relaksacja ( DRE, refleksoterapia, masaż relaksacyjny)
– masaże narzędziowe – masaż bańkami, masaż gua sha, drenaż limfatyczny
– joga twarzy, automasaże

W MARCU CENA PROMOCYJNA

Masaż metamorficzny

Terapia przez Dotyk

Jest to łagodny masaż wybranych punktów na stopach, dłoniach i głowie. Trwa ok 1 godz. Może być wykonywany dzieciom, osobom chorym, kobietom w ciąży.
Twórcą masażu jest Robert St. John, kontynuatorem Gaston St Pierre. Podczas zabiegów refleksologicznych zauważyli, że pobudzanie receptorów kręgosłupa odblokowuje pamięć z okresu okołoporodowego i wspomaga organizm w wielu aspektach.

MASAŻ METAMORFICZNY MOŻE BYĆ DLA CIEBIE JEŚLI:

– miałaś/miałeś komplikacje przy porodzie ( przedwczesny poród, kleszczowy, cesarskie cięcie, spóźniony/wywołany poród)
– okres płodowy/okołoporodowy był stresujący np. niechciana ciąża, trudne czy traumatyczne przeżycia rodziców, rozstanie, choroby, porzucenia, oddzielenie od Matki itp
– masz problemy w relacjach z rodzicami/partnerami/innymi ludźmi których przyczyny nie możesz znaleźć
– chorujesz przewlekle lub masz niski poziom energii życiowej
– jesteś w ciąży lub planujesz ciążę i chcesz dobrze przygotować się do wychowania dziecka
Masaż przynosi dobre efekty także u małych dzieci
Sesja masażu dla większości osób to przyjemny relaks. Rzadko mogą pojawić się reakcje nieprzyjemne – ból, zdrętwienie, trudne emocje – jako efekt oczyszczania i transformacji.

MOŻLIWE EFEKTY MASAŻU:

Efekty masażu to kwestia indywidualna. Rodzaj i czas ich pojawienia się zależy od sytuacji i doświadczeń konkretnej osoby. Nie ma dwóch takich samych osób i dwóch takich samych sesji. Wszystko dzieje się w najlepszy sposób i w najlepszym czasie dla osoby zainteresowanej.

Koszt

Refleksologia twarzy jest to jeden z najlepszych sposobów na:

Jak to działa?

Podobnie jak w refleksologii stóp, wykorzystujemy tutaj wiedzę o refleksach zlokalizowanych w obrębie twarzy i głowy, które są połączone z narządami i układami w całym organizmie. Poprzez odpowiedni ucisk i masaż punktów refleksorycznych polepsza się praca całego organizmu, poprawia samopoczucie, wzrasta poziom szczęścia.
W trakcie zabiegu osoba masowana wchodzi zwykle w stan błogostanu i wyciszenia. Efekt po zakończeniu to przyjemne odprężenie, uwolnienie od napięć i nieprzyjemnych emocji, przypływ energii, a także odmłodzona, zrelaksowana twarz i bardziej błyszcząca skóra.

Przeciwwskazania:

– gorączka powyżej 37 stopni, przeziębienie, grypa
– zmiany ropne, uszkodzenia, trądzik na twarzy
– migrenowy ból głowy w momencie zabiegu

Wizyta refleksologiczna trwa ok 1 godz lub dłużej. Na początku jest krótki wywiad ( stan zdrowia, zauważalne efekty z poprzednich wizyt), zabieg refleksologii ( ok 40 minut), odpoczynek osoby masowanej ( ok 15 minut)

Koszt

Chcesz umówić się na wizytę w Łodzi?

Kliknij w poniższy przycisk!